O firmie

 

"CERAMIK" Adam Maculewicz jest firmą rodzinną z tradycjami. Dziadek robił dachówkę, ojciec kręcił z bratem na kole garncarskim, zajmowali się wytwarzaniem wyrobów rękodzielniczych takich jak doniczki, dzbanki, łodyszki. W 1973r. Nasz ojciec Grzegorz Maculewicz wybudował zakład garncarski, do którego zaprojektował i wykonał maszyny do produkcji doniczek przez co poszerzył się zakres wykonywanych wyrobów do rozsad ogrodniczych, chryzantem oraz zniczy.

 

W latach dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy export doniczki do Danii i Holandii. Długoletni kontakt z klientem ma wpływ na utrzymanie wysokiej jakości naszych produktów oraz udoskonalanie procesu technologicznego, wiedza o potrzebach rynku wpływa na rozszerzenie naszego asortymentu.

 

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór doniczek, donic, osłonek, misek, miseczek, dzbanów, dwojaków, butelek, świeczników, oraz szerokiego asortymentu ceramiki ozdobnej.

 

Odbiorcami naszych produktów są kwiaciarnie, centra i hurtownie ogrodnicze, dekoratorzy wnętrz oraz floryści. Dostarczamy nasze wyroby własnym transportem. Przy zakupie większych ilości udzielamy rabatu.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.